Aktuality a novinky | Aktuality

FEDCUP 2017 - Ostrava

FEDCUP 2017 - Ostrava

Oblékáme český fedcupový tým do kolekce Comma.
A blahopřejeme k dalšímu vitězství.

 

Česká fotbalová reprezentace v modelech Stones

Česká fotbalová reprezentace v modelech Stones

Česká fotbalová reprezentace včera odlétla na evropský šampionát Euro 2016 oblečená celá v modelech Stones. Již nyní sklízí outfit Stones ve světě úspěch! Například anglický fotbalista Rio Ferdinand na sociálních sítích označil český tým za nejlépe oblečený. Jsme hrdým partnerem reprezentace! I vy můžete zazářit. Modely reprezentace jsou již nyní k dostání v prodejnách Steilmann.

 

 

Valentýn u Steilmann

Valentýn u Steilmann

Láskou k výhře! Zapojte se do naší Valentýnské soutěže na facebooku Steilmann & Stones - Fashion for life o poukaz na modely značek Steilmann a Stones v hodnotě 2 000 Kč. Vyfoťte se s tím, koho máte rádi – s partnerem, rodinou, kamarádem, nebo zvířecím miláčkem. Fotografii vložte do 14. února 2016 do komentáře pod tento příspěvek a poté výzvu sdílejte na svém profilu. Vítězí příspěvek s nejvíce lajky.
U nás ale vyhrává každý! Pro všechny máme pouze v neděli připraven dárek v podobě 14% slevy v našich prodejnách.

 

Nová kolekce Apanage Noire

Nová kolekce Apanage Noire

Nová luxusní kolekce dámských večerních šatů Apanage Noire exkluzivně v prodejně Steilmann Arkády Pankrác Přijďte si vybrat jedinečný kousek do vašeho šatníku a staňte se hvězdou večera.

 

První vlaštovky z jarní kolekce

První vlaštovky z jarní kolekce

Zima je stále v plném proudu. Zahřejte se však již nyní myšlenkami na jaro. Zasíláme Vám ukázky z naší nové kolekce - první jarní modely již na Vás čekají v našich prodejnách. Těšíme se na viděnou.

S pozdravem

Steilmann tým

 

Zimní výporodeje v plném proudu

Zimní výporodeje v plném proudu


Ta pravá zima právě přišla, ale zimní slevy jsou již v plném proudu. Přijďte si vybrat z velkého množství slev Vašich oblíbených značek do prodejen Steilmann.

 

Charitativní bazárek

Charitativní bazárek

Charitativní „bazárek" se uskutečnil v budově City Tower v  Erbia Congress Centru v neděli 22.11. a v pondělí 23.11.2015.  Jednou ze značek, které zde byly možné koupit za velmi zvýhodněné ceny byl právě Steilmann. Zakoupením jakékoliv věci na charitativním bazárku lidé podpořili nemocnou Kristýnku a Ondráška, nemocné malé golfisty, neboť veškeré utržené peníze šli na konto charitativního projektu Skutky Naděje,  konkrétně těmto dětem.

 

 

Pro slavnostní chvíle

Pro slavnostní chvíle

Konec listopadu a začátek prosince přináší nejen kratší den, první sníh a vánoční atmosféru – ale také mnoho společenských událostí, večeří či setkání s přáteli. Zakončete rok 2015 elegantně! Ačkoliv v životě není nic jen černé nebo bílé, Váš outfit klidně být může…Více na: http://blog.steilmann.cz/?p=694

Please write my paper for me quickly
Here order research papers online for the lowest prices
 

České tenistky září nejen na kurtu, ale i ve společnosti – oblékáme je již 10 let.

České tenistky září nejen na kurtu, ale i ve společnosti – oblékáme je již 10 let.

Na slavnostní večeři u příležitosti vítězství finále Fed Cupu, která se uskutečnila v luxusní francouzské restauraci Art Nouveau Obecního domu, zazářily naše tenistky ve společenských šatech od Steilmanna.

Celý náš tým tvořený Petrou Kvitovou, Karolínou Plíškovou, Barborou Strýcovou, Denisou Alertovou a Lucií Šafářovou letos stejně jako v minulých letech oblékla společnost Steilmann. Když se tenistky rozhodovaly, v jakém modelu jim to bude letos slušet nejvíc, zvítězila na celé čáře bílá barva – jednoduše k bílému sportu patří bílé šaty. Zvolili jsme směsový materiál, který zaručuje maximální pohodlí při nošení. Při výběru tohoto modelu jsme kladli důraz právě na spojení maximálního pohodlí a elegance

 

Steilmann opět obléká tenistky českého FED Cup týmu

Steilmann opět obléká tenistky českého FED Cup týmu

Steilmann tento týden oblékal tenistky českého Fed Cup týmu na slavnostní banket, který proběhne v rámci turnaje. Jasnou volbou byly nakonec bílé šaty pro bílý sport.

 

[1 - 10 / 28]   1 | 2 | 3 další stránka poslední stránka
Blog
Facebook
Zasílání novinek
 
operační program lzz