Aktuality a novinky | Aktuality

Steilmann Outlet Čestlice

Steilmann Outlet Čestlice

Prodej vzorků z aktuální kolekce podzim / zima 2017 našich dámských i pánských značek a nová otevírací doba.

 

Nově otevřená prodejna Steilmann CHODOV

Nově otevřená prodejna Steilmann CHODOV

Foto ze slavnostního otevření prodejny

 


FEDCUP 2017 - Ostrava

FEDCUP 2017 - Ostrava

Oblékáme český fedcupový tým do kolekce Comma.
A blahopřejeme k dalšímu vitězství.

 

Česká fotbalová reprezentace v modelech Stones

Česká fotbalová reprezentace v modelech Stones

Česká fotbalová reprezentace včera odlétla na evropský šampionát Euro 2016 oblečená celá v modelech Stones. Již nyní sklízí outfit Stones ve světě úspěch! Například anglický fotbalista Rio Ferdinand na sociálních sítích označil český tým za nejlépe oblečený. Jsme hrdým partnerem reprezentace! I vy můžete zazářit. Modely reprezentace jsou již nyní k dostání v prodejnách Steilmann.

 

 

Valentýn u Steilmann

Valentýn u Steilmann

Láskou k výhře! Zapojte se do naší Valentýnské soutěže na facebooku Steilmann & Stones - Fashion for life o poukaz na modely značek Steilmann a Stones v hodnotě 2 000 Kč. Vyfoťte se s tím, koho máte rádi – s partnerem, rodinou, kamarádem, nebo zvířecím miláčkem. Fotografii vložte do 14. února 2016 do komentáře pod tento příspěvek a poté výzvu sdílejte na svém profilu. Vítězí příspěvek s nejvíce lajky.
U nás ale vyhrává každý! Pro všechny máme pouze v neděli připraven dárek v podobě 14% slevy v našich prodejnách.

 

Nová kolekce Apanage Noire

Nová kolekce Apanage Noire

Nová luxusní kolekce dámských večerních šatů Apanage Noire exkluzivně v prodejně Steilmann Arkády Pankrác Přijďte si vybrat jedinečný kousek do vašeho šatníku a staňte se hvězdou večera.

 

První vlaštovky z jarní kolekce

První vlaštovky z jarní kolekce

Zima je stále v plném proudu. Zahřejte se však již nyní myšlenkami na jaro. Zasíláme Vám ukázky z naší nové kolekce - první jarní modely již na Vás čekají v našich prodejnách. Těšíme se na viděnou.

S pozdravem

Steilmann tým

 

Zimní výporodeje v plném proudu

Zimní výporodeje v plném proudu


Ta pravá zima právě přišla, ale zimní slevy jsou již v plném proudu. Přijďte si vybrat z velkého množství slev Vašich oblíbených značek do prodejen Steilmann.

 

Charitativní bazárek

Charitativní bazárek

Charitativní „bazárek" se uskutečnil v budově City Tower v  Erbia Congress Centru v neděli 22.11. a v pondělí 23.11.2015.  Jednou ze značek, které zde byly možné koupit za velmi zvýhodněné ceny byl právě Steilmann. Zakoupením jakékoliv věci na charitativním bazárku lidé podpořili nemocnou Kristýnku a Ondráška, nemocné malé golfisty, neboť veškeré utržené peníze šli na konto charitativního projektu Skutky Naděje,  konkrétně těmto dětem.

 

 

[1 - 10 / 13]   1 | 2 další stránka poslední stránka
Blog
Facebook
Zasílání novinek
 
operační program lzz