Pro zákazníky | Módní poradna

Módní poradna aneb staňte se také hvězdou.

Nejen hvězdy showbussinesu, ale i politici, úspěšní podnikatelé nebo špičkoví sportovci pečlivě dbají na to, jak se správně, módně a přitom originálně oblékat. Řada z nich má mezi svými spolupracovníky také módního stylistu, tedy poradce ve věcech oblékání. Možná Vás už také napadlo, jaké to asi je? Tak proč to nevyzkoušíte?

Profesionálové ze společnosti Steilmann Praha Vás rádi osobně provedou spletitým labyrintem trendů a pomohou Vám vytvořit osobní styl od hlavy až k patě. S jejich pomocí vznikne šatník plný stylových a zároveň funkčních modelů, které umožní nespočet variací pro každou příležitost. Ať už se jedná o kostým, nebo doplňky, vše je vybíráno s maximální péčí. Dámám je k dispozici bohaté portfolio značek a pánům zase plný sortiment od obleků po hodinky a boty.

Můžeme si takovou nabídku dovolit. Naši odborníci v čele se zakladatelkou společnosti Annou Motlíkovou totiž za uplynulých dvacet let oblékli spoustu zajímavých i důležitých osobností. Pokud chcete dostat stejnou péči jako fotbaloví reprezentanti, televizní moderátoři, špičkoví tenisti, manažeři úspěšných firem nebo umělci mnoha oborů, prostě se nám ozvěte a zkuste to! Naše nabídka se týká i firemních skupin, jejichž vzhled je nezbytnou součástí kultury každé úspěšné společnosti.

Služba je určená pro všechny typy postav a velikosti a probíhá především ve čtvrtek od 8 do 20 hodin v naší firemní centrále. Její součástí je doručení modelů na libovolnou adresu v ČR! Případné úpravy oděvů jsou samozřejmostí a v případě zájmu zajistíme i vizážistické služby.

Soutěž

Pokud máte o bezplatnou službu MÓDNÍ PORADNA zájem, vyplňte prosím formulář níže, ať Vás můžeme co nejdříve kontaktovat zpět a domluvit přesný termín osobní schůzky a další podrobnosti.

Děkujeme
Steilmann PrahaBlog
Facebook
Zasílání novinek
 
operační program lzz