Portrét

Společnost Steilmann Praha je výhradním distributorem módních značek německo-italské skupiny Steilmann Holding AG. Její produkty pánské i dámské módy naleznou zákazníci ve všech větších městech jak v Česku, tak i na Slovensku.

V rámci České republiky provozuje společnost Steilmann Praha síť vlastních značkových prodejen (seznam viz. obchody Steilmann), ale zboží je dostupné i mnoha dalších místech díky smlouvám s obchodními partnery. Díky tomuto systému jsou značkové produkty firmy Steilmann zastoupeny v nákupních zónách, obchodních domech či specializovaných obchodech v centrech jednotlivých měst.

Společnost Steilmann Praha vstoupila na tuzemský trh v roce 1993. V čele úspěšné společnosti stojí od jejího počátku Anna Motlíková, která po příkladu zakladatele firmy Klause Steilmanna dokázala v krátké době vybudovat silnou, stabilní a zákaznicky orientovanou firmu. Anna Motlíková se už dvakrát ocitla mezi deseti oceněnými manažery roku. Prague Business Journal zařadil společnost Steilmann Praha mezi pět nejvýznamnějších firem v ČR, které jsou řízeny ženami. Od roku 2003 se nachází sídlo společnosti včetně logistiky a velkoobchodního prodejního skladu nedaleko Prahy v komerční zóně Průhonice-Čestlice.

Po celou dobu svého působení na trhu rozvíjí společnost Steilmann vedle distribuce vlastních značkových kolekcí také tvorbu oděvních privátních značek pro významné obchodní skupiny. Dlouhodobá spolupráce funguje například s obchodními řetězci Globus či Tesco. Neustále se zvyšující poptávka po značkových kolekcích firmy vede k rozšiřování vlastní sítě prodejen. O úspěchu svědčí i obrat firmy, který se pohybuje kolem 180 miliónů korun, a předpokládá se, že v příštích letech dále poroste.

Čeští a slovenští spotřebitelé se mohou setkávat s širokým množstvím značek z portfolia koncernu Steilmann Holding AG - Steilmann, Stones, Apanage a Kapalua.

Blog
Facebook
Zasílání novinek
 
operační program lzz